Szkolenia – Klimatyzacja F-GAZY (Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Bolesławiec, Smolec)

Szkolenia – Klimatyzacja F-GAZY (Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Bolesławiec, Smolec)

SZANOWNI KLIENCI INTER MOTORS DOLNY ŚLĄSK SP. Z O.O.

W ostatnim czasie weszły nowe wytyczne co do warsztatów obsługujących układy klimatyzacji – DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 25 czerwca 2015 r. Poz. 881 USTAWA z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (f-gazy).

Według tej ustawy każdy warsztat który zajmują się klimatyzacjami jest zobowiązany do odbycia szkolenia w celu uzyskania zaświadczenia, które upoważnia do pracy ze stacjami i układami klimatyzacyjnymi w pojazdach.

Firma INTER MOTORS DOLNY ŚLĄSK SP. Z O.O. posiada uprawnienia do prowadzenia szkoleń z klimatyzacji (f-gazy), każdy uczestnik otrzymuje wymagane zaświadczenie o odbytym szkoleniu zgodne z obowiązującymi przepisami, jesteśmy w rejestrze jednostek wydających zaświadczenia o odbytym szkoleniu – na stronie URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO :
http://www.udt.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1294&Itemid=1550

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowaniu udziałem w takim szkoleniu prosimy o kontakt z Przedstawicielem Handlowym lub kontakt telefoniczny pod numerem 667 971 037.

Nasze szkolenia odbywają się w takich miastach jak: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Bolesławiec.

Pobierz:
Program szkolenia
REJESTR WYDANYCH ZAŚWIADCZEŃ PRZEZ FIRMĘ INTER MOTORS DOLNY ŚLĄSK (Pobierz plik PDF)